Amasya Cami Halısı Modelleri ve En Uygun Fiyatlar

Amasya Cami halısı birer taban döşemesi olarak cami tabanlarında hem estetik, hem temiz hem de rahat bir iman yapılmasını için camiye en uygun cami halısı yapılmalıdır. Bu yüzden firmamızın sunduğu cami halıları, mescit halıları camilere en uygun renklerde ve desenlerde caminize mahsus olarak dokunmaktadır.

Cami Halısı Seçimi Nasıl Olmalı?

Amasya Cami halısı seçiminde değişik seçenekler arasından yapabileceğiniz seçimler sayesinde camilerde yapıya ve mimariye uygun olarak istenilen renk ve boyutlarda duvardan duvara cami halısı döşemesi gerçekleştirebilirsiniz. Ülkemizde bulunan Selçuklu ve Osmanlı mimarilerinin görüldüğü tarihi yapıt niteliğindeki camilerde yapının estetiğine uygun özellikteki yün veya saf akrilik türlerdeki cami halıları seçilebilir. Çağdaş mimari ile yapılmış camilerinde çok daha büyük alanlar kullanıldığından dolayı bir renk sabitliği ve düzen oluşturabilmek yerine cami halısı seçiminde belirli ölçülere dayanılarak kolay temizlenebilen uygulanabilen ve kaliteli cami halıları seçenek edilmelidir.

Amasya yün cami halısı bizden sorulur dedik ve bölgenin en kaliteli yün cami halısını biz dokutturduk. Yün cami halıları doğal olduğundan dolayı güve vermez koku yapmaz. Amasya yün cami halısı kolay temizlenebilme özelliğine sahip olduğu gibi kir tutmayan özelliktedir ve yün cami halılarımız aşınmaya karşı son derece dayanıklıdır. Yün cami halıları diğer halılara göre daha kaliteli olup camiden içeriye girdiğiniz de hemen kendini belli etmektedir. Yün cami halıları parlak renk ve dokuya sahiptir. Kaliteli ve uzun ömürlüdür. Yıllarca meselesiz kullanabilme özelliğine sahiptir.

Amasya Akrilik Cami Halısı Modelleri

Amasya akrilik cami halısı modelleri ve uygun ücretlerle yeniden Hanedan Halı ‘da. Akrilik cami halıları petrol ürününden dokunmaktadır ve ücretleri yün halıya göre biraz daha uygundur. Akrilik cami halılarımız da yine yün halıya benzer kalitede ve özelliktedirler. Amasya akrilik cami halısı güve tutmaz. Akrilik cami halıları kolay temizlenebilir. Akrilik cami halılarımız yün cami halısına göre metre karedeki ağırlığı biraz daha düşüktür. Amasya akrilik cami halıları yün halı gibi sıcak meblağ, tabii bir görünüme sahiptir. Akrilik cami halısı yıkandığında dahi şeklinde bozulma olmaz. Kullanıldıkça keçe gibi bir görünüm almaz. Aksine daha da güzel görünür. Parlak renklerle sergilediği sıcaklığı ısı olarak da sağlayacaktır. Akrilik halı seçerken göz ardı edilmemesi şart olan konulardan birisi de fiyatıdır. İyi bir halı satın almak için bir takım vakit yüklü miktarda para ödenmek zorunda kalınabilmektedir. Zevk ve isteklerinize göre halılar çeşitlendirilebildiği gibi ücret ile ilgili da bir hayli tercih sunulmaktadır. Bütçeye uygun fiyat aralığındaki halılardan isteğe göre tercih yapılabilir. Akrilik halı da yüne göre daha az fiyatlı olduğu için tercihler arasında bulunmaktadır. Halının ne kadar müddet kullanacağı belirlenip halının özellikleri ona göre şekillendirilebilir.

Yüksek Kalite ve Teknoloji

Çok sık kullanılan mekânlar için kaliteli bir halı alıp belli bir miktar parayı gözden çıkarsanız da uzun süre kullanabilme olanağı sağlayacaktır. Kişi yoğunluğuna ve kullanılacak mekânlara göre farklı özellik ve fiyatta halılar tercih etmelisiniz. Satın alınan halıdan son derece hoşnut kalınacağı gibi büyük oranda da kâr sağlanmış olacaktır. İmalatta bir takım vaziyetlerde yapılan farklık sayesinde halıların kalitesi değişebilmektedir. Kalitedeki en ehemmiyetli öğe kullanılan ham maddenin ne sıklıkta kullanılıp dokunduğudur. Kalitedeki bu değişimde dolaysız olarak ekonomik özellikleri etkilemektedir.

45 Responses to Amasya Cami Halısı Modelleri ve Cami Halıları Fiyatları
 1. cami halısı m2 fiyatları ve saflı cami halıları hakkında ayrı bir fiyat talep etmekteyim.

 2. Cami halısı modelleri ve fiyatları icin bana ulaşmanızı rica ederim

 3. merhabalar afyon bölgesine cami halısı metre kare fiyatı öğrenebilirmiyim

 4. 15 m2 cami halısı ne kadar olur

 5. Fiyat ögrenmek istiyorum

 6. cami halı modelleri arasında fiyat farkı varmıdır.

 7. cami halısı metre fiyatı talep etmekteyim.

 8. cami halısı modelleriniz çok hoşmuş. lütfen bana ulaşırmısınız.

 9. selam ben ahmet muho alshurooq dış ticaret şirketinin mall alım müduruyüm bizim ihracata cami halıları ihtiyacımız var sizden fiyatlar ve ürünler hakkında bizi bildirmenızi rica ederim saygılarımla

 10. 175 m 2 lik bir caminin halısını yenilemek istiyoruz metre karesinde 4000 gr gelen bir Halı düşünüyoruz turkuaz mavisi renk fiyat ne olur

 11. 150 metre kare halı için fiyat verebilirsiniz

 12. Cami halısı modelleriniz çok güzel. Acaba saflı ve seccadeli modeller arasımda fiyat farkı varmı.

 13. Merhabalar kolay gelsin camimize kızılkum da bulunan camimize cami halısı almayı düşünüyorum ama fiyat konusunda herhangi bir bilgim yok vede alırken cami halısı modellerinde nelere dikkat etmeliyim

 14. iyi günler ben amasyada okul müdürüyüm.Okulumuzda mescit yapmak istiyoruz 3.80 boy .2.50 en olan bir yere halı temin edemedik. BU konuda siz yardımcı olabilirmisiniz?

 15. Sayın yetkili firmamıza ait mescit ölçüsü 3,50 x 5,50 m = 19,25 m2 dir. Kıble 15/20 derece sola çap fiyatınızı teklif olarak bekliyorum.

 16. merhabalar afyon bölgesine cami halısı metre kare fiyatı öğrenebilirmiyim

 17. Merhaba. Yün cami halısı modelleri ve özellikleri hakkında bilgi almak istiyorum. 20 metre kare lik bir mescid için fiyat verebilirmisiniz

 18. %100 saf akrilik 14mm hav yüksekliğinde 1.000.000 ilmek/m2 4000 gr/m2 halı icin fiyat istiyorum

 19. %100 saf akrilik 14mm hav yüksekliğinde 1.000.000 ilmek/m2 4000 gr/m2 halı icin fiyat istiyorum

 20. Cami halısı modelleri ve fiyatları icin bana ulaşmanızı rica ederim

 21. polyamid veya yün halı 250m lazım fiyat nedir

 22. 52 metre kare 4 metre eni var 13 metre uzunlugu gri yada kahverengi tonlari olacak fiyat durumu en uygun olacak sekilde

 23. Edirne,den yaziyorum camimize hali alacağız ararsaniz sevinirim

 24. Eni 4 metre.boyu 4.20 metre mescidimize hali almak istiyoruz.safli olursa boyuna % 10 saga dogru saf oluyor.olmassa safsiz olur.toplam fiat alabilirmiyiz.hav boyu 15 mm.ilmek sayisi 1200 olacak.tskr

 25. cami halısı hakkında detay bilgi fiyat talebi

 26. Camimize yapılan cami halısı modeli çok yakıştı Teşekkürler.

 27. Cami halısı modelleri çok güzel. Bana detaylı bilgi vermek icin telefon ile ulaşırsanız sevinirim. Birde yün cami halısı ile akrilik halı arasındaki farkı öğrenmek istiyorum.

 28. iyi günler ben amasyada okul müdürüyüm.Okulumuzda mescit yapmak istiyoruz 3.80 boy .2.50 en olan bir yere halı temin edemedik. BU konuda siz yardımcı olabilirmisiniz?

 29. Cami halısı modelleriniz çok güzel. Acaba saflı ve seccadeli modeller arasımda fiyat farkı varmı.

 30. Cami halısı alımı yapmak istiyorum lütfen bana ulaşınız

 31. Merhaba 83 Metre cami halısı almak istiyorum da fiyatını ogrenebilirmiyim tesekkurler

 32. iyi günler ben amasyada okul müdürüyüm.Okulumuzda mescit yapmak istiyoruz 3.80 boy .2.50 en olan bir yere halı temin edemedik. BU konuda siz yardımcı olabilirmisiniz?

 33. Okul mescidi icin hali fiyatlariniz nedir selamlar

 34. cami halı modelleri arasında fiyat farkı varmıdır.

 35. Firma iletişim nasıl sağlarım yardımcı olursanız sevinirim

 36. Cami halısı hakkında fiyat ve detay alayım?

 37. iyi günler ben amasyada okul müdürüyüm.Okulumuzda mescit yapmak istiyoruz 3.80 boy .2.50 en olan bir yere halı temin edemedik. BU konuda siz yardımcı olabilirmisiniz?

 38. Merhaba cami halısı ve yün cami halısı modelleri ile alakalı detaylı bilgi alabilirmiyim.

 39. Camimize yapılan cami halısı modeli çok yakıştı Teşekkürler.

 40. Merhaba cami halısı ve yün cami halısı modelleri ile alakalı detaylı bilgi alabilirmiyim.

 41. Tüylü cami fiatlari ne kadar

 42. iyi günler ben amasyada okul müdürüyüm.Okulumuzda mescit yapmak istiyoruz 3.80 boy .2.50 en olan bir yere halı temin edemedik. BU konuda siz yardımcı olabilirmisiniz?

 43. Isparta merkezde, 58 metrekare cami halısı için fiyat verebilir misiniz?

 44. 128 m mescit halısı için görüşmek istiyorum

 45. Bana 70 metre en uygun fiyatla cami halısı lazım


[top]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir