Referanslarımız

Cami halısı denince akla ilk gelen firma olan Hanedan Halı gelişmiş üretim teknikleri ve teknolojiyi de arkasına alarak dünyanın dört bir tarafına cami halıları üreten kaliteyi önemsemiz bir firmadır. Malatya Merkez’de hizmet veren firma geniş mekanlı yapılar için her türlü halı çeşidini özenle üretebilmektedir. Üretim konsepti gereği kesinlikle malzeme ve ürün kalitesinden taviz vermeyen firma bütün cami halıları için aynı standartta ve kalitede üretim yapmaktadır. Bu sebeple gerek ülke içerisinde gerekse dünyanın dört bir bucağında İslam âleminin ibadethaneleri olan camiler demirci cami halısı patentli halılar ile kaplanmaktadır.

Cami halısı noktasında bakteri tutmayan kaliteli ipliklerin kullanıldığı bir konsept ile üretim yapıldığı için camiye gelen cemaatin çok rahat bir şekilde oturması söz konusu olmaktadır.  Ayrıca Halıdaki havlar oldukça yüksek tutularak çok konforlu cami halıları ortaya çıkartılmıştır. Bu noktada ülkenin 81 ilindeki farklı camilerde yer alan akrilik cami halısı modelleri firmanın üretim bandından çıkan kaliteli ürünlerdir. Bununla birlikte yün cami halısı modelleri de oldukça beğenilmektedir. Bütün cami halılarında safların daha düzenli olabilmesi için seccade görünümlü desenlerle oldukça konforlu bir üretim meydana getirilmektedir.

Hanedan Halı Teknolojik Üretim Teknikleri

Akrilik cami halısı üreten firma aynı zamanda da en kaliteli halıları camilerin ihtiyaçlarına göre şekillendirebilmektedir. Verilen siparişlerin en kısa zamanda üretim bandından çıktığı Hanedan Halı Tesisleri son derece teknolojik cihazlarla donatılarak ilmek ve desen hatası da yapılmamaktadır. Cami halıları hijyen ve konfor açısından en kaliteli ürün grubunun başlarında bulunmaktadır. Ayrıca oturma rahatlığı noktasında da akrilik cami halıları ile birlikte yüncami halısı en çok tercih edilen ürünlerdir.

Demirci cami halısı üretim tesisinden çıkmakta olan bu halılar İslam ülkeleri tarafından da talep görmektedir. Bu yönüyle sadece Manisa’nın değil ülkemizin de yüz akı olan demirci cami halıları hem kullanışlı hem de görsel açıdan çok kalitelidir. Caminin ihtişamlı yapısına uyum sağlayan geniş konsepteki üretim tarzı sebebiyle birçok farklı renk alternatifini de firma sunabilmektedir.Cami halısı modelleri Osmanlı ve Selçuklu figürleri ile beslenerek ortaya tarihi bir konsept de çıkartılmaktadır.

Güvenilir Üretim ve Sorunsuz Hizmet

Akrilik cami halıları ve diğer tüm halı modelleri firmanın üretim tesislerinde birçok testten geçirilmektedir.Özellikle manevi merkezler olan ibadethanelerde kullanılacak yün cami halıları renk ve iplikleri ile ayrı ayrı test edildikten sonra camiye gönderilmektedir.Herhangi bir hatanın meydana gelmemesi için bütün demirci cami halıları bilgisayar kontrollü bir sistemle üretilmekte ve tasarlanmaktadır.Bu yönüyle çağı yakalayan Hanedan Halı her geçen gün yeni bir camiyi daha kendisine referans yapmaktadır.Kaliteli üretilmiş olan akrilik cami halıları ile konforlu hale gelen camiler aynı zamanda bir takım teknolojik altyapılarla da cemaatine çok daha kaliteli hizmet sunabilmektedir.Bunlar arasında bulunan cami halı altı ısıtıcıları özellikle kış mevsiminde bizim ürettiğimiz kaliteli demirci cami halısı altında yer alarak oturan kişinin üşümemesi sağlamaktadır. Ayrıca beton zemin üstüne halının direkt olarak serilmemesi için cami halı keçesi kullanmak gerekmektedir. Tüm bu unsurlarla birlikte üretim bandından çıkan cami halıları desenleri standart olarak cami halısı katalog unsurlarından seçilebileceği gibi müşterinin talebine göre de şekillendirilebilmektedir.Bu yönüyle üretilen cami halısı Almanya dâhil pek çok ülkede kendisine alıcı bulabilmektedir.

Hanedan Halı ve Sıfır Hata Payı

Yün cami halıları ve diğer farklı üretim imal edilen halılar gerekli fizibilite çalışması olmadan camiye uygulanmamaktadır.Bu noktada ilk önce doğru yün cami halısı boyutları tespit edilerek üretim aşamasına geçilmektedir.Bu şekilde yapılacak olan üretimde hata payı sıfıra indirilmektedir. üretim aşamasında firmanın dikkat ettiği diğer önemli bir husus ise demirci cami halıları hijyen adına camilere gereken konforu sunabilmektedir.Bu noktada oldukça hassas olan Hanedan Halı akrilik cami halısı türlerinde ve yün cami halıları konseptinde en kaliteli malzemeleri uzman ekip tarafından temin edilmektedir. Böylece üretim standardı hiçbir zaman değişmeyen Hanedan Halı her zaman Yüksek kaliyede bir hava yakalanmasına fırsat sunmaktadır. En küçük sokak camilerinden en büyük boyuttaki camilere kadar her türlü yapıda hizmet sunabilen Hanedan Halı talep eden tüm müşterilere cami halısı teknik özellikleri hakkında detaylı bilgiler sunmaktadır. Böylece caminin ihtiyacı olan halı türünün belirlenmesi sağlanarak cami cemaatinin ve görevlilerin bütün konforu yerine getirilmektedir.

 

Malatya – Darende Merkez Camii – Mikail Hoca

Malatya – Merkez – Rabiatül Adeviyye Kız Kuran Kursu Mescid Halısı

Malatya – Merkez – Topsöğüt Akpınar Camii – Cebrail Hoca

Elazığ Merkez – Mescid-i Rahman Camii

Elazığ Karakoçan – Kulundere Mahallesi Camii